Ogłoszenie o pracę

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach poddziałania II.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020

Pabianice, 20.12.2016 r.

W związku z realizacją projektu pn. „Wdrożenie w firmie SANTEX24 technologii dzianin dystansowych z przędz naturalnych” „SANTEX24”  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; 95-200 PABIANICE, UL. KRESOWA 20 LOKAL A zatrudni pracowników na następujące stanowiska pracy:

I. Dziewiarz – 5 etatów

Zakres obowiązków: obsługa okrągłych maszyn dziewiarskich

Wymiar czasu pracy: pełen etat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Miejsce pracy: 95-200 Pabianice, ul. Kresowa 20 lokal A

Wymagania:
- wykształcenie: minimum zawodowe

W ramach tworzonych stanowisk dopuszczamy elastyczne formy zatrudnienia:
- niepełny wymiar czasu pracy;
- elastyczny czas pracy.

Firma zapewnia szkolenia zatrudnionym osobom.

Informacje: w siedzibie firmy (Pabianice, ul. Kresowa 20 lokal A) lub pod numerem tel. 507121184, email: grzelak.r@santex24.pl

Osoba do kontaktu:
Robert Grzelak